November 10
Table # First stream: 10:00 - 13:00 Second stream: 15:00 - 18:00
A1
B0-R15 (BORIS) The Mutant Bear with a gun
Dmitry Klyukin
Honest War
Buffpixels
A2
HASTE (Time-bending action)
VR-Gamers
Blacksmith Lab
Timur (Lampogolovii) Kostyukhin
A3
Ape
Vadim Logvinov
Sky to Fly: Battle Arena
Igor Chavychalov
A4
SMASH BASH
SMASH BASH team
BSoD
Aleksey Skrylev
A5
Bob the Robber 3
Flazm Interactive Entertainment
DangerSpace
VirtualBG
A6
Invisible Dragons
Doubble
Die With Glory
Cloud Castle
A7
Insatia
Oleg Kozlov
Saint gun
Timofey Nikitchenko
A8
Steamfarer
Igor Rashkuev
Borum
DEUS CRAFT
A9
Defentures
Andrey Khromozhenkov
Totem Forge
Exaltrix
A10
Wizard Swipe
niceplay games
World of One
Grimwood
A11
Nemeza
%team_name%
Across The Moment
Andrei Lomakin
A12
Highfleet
Konstantin Koshutin
CrystaLords
teamCOIL
A13
Mushroom Wars 2
Zillion Whales
Paper Knight
Suricate Games
B1
Jack Rover
Roman Oganisyan
Jack Rover
Roman Oganisyan
B2
Boom Day
BroGaming
Boom Day
BroGaming
B3
Deep Dream
Mikhail Churbanov
Deep Dream
Mikhail Churbanov
B4
Kingdom Origin
Evgeniy Siroezhkin
Kingdom Origin
Evgeniy Siroezhkin
B5
Across The Moment
Andrei Lomakin
Across The Moment
Andrei Lomakin
B6 Reserved Reserved
November 11
Table # First stream: 10:00 - 13:00 Second stream: 15:00 - 18:00
A1
War Heroes: Invasion
HammersonGames
Zion
Aleksey Simonenko
A2
The Mooseman
Vladimir Beletsky
RUINS
Ilya Tumenko
A3
Vector 2
Nekki
One Troll Army
FlyAnvil
A4
Pocket Cult
Suricate Games
One Minute Solar
Freefall
A5
Evolution: Heroes of Utopia
My.com
KillerCars
Ivan Grigoryev
A6
Brainwash Gang: The Mixtape
Brainwash Gang
Candy Thieves: Tale of Gnoms
Alexey Kiselev
A7
Zombie City Defense 2
Mozg Labs
Security Hole
AnRaEl
A8
Blocks Rotate
Alexey Lavrikov
Alchemy Town
TrilobiteSoft
A9
Glitch Jam: Bill & Caddy Luck
Dash & Dot game studio
Peace, Death!
Azamat Bayzulaev
A10
Incredible Water (iWater)
Yarki Studio
The Lady or The Tiger?
Asya Orlova
A11
The Day After
Deus Craft
Princess sharm
INIT games
A12
Liyla and the shadows of war
Rasheed Abueideh
Liyla and the shadows of war
Rasheed Abueideh
A13
TurnOn
Ilya Antonov
Great War Mechs
Holy Warp
B1
Jack Rover
Roman Oganisyan
Jack Rover
Roman Oganisyan
B2
Madness Road
Cells Team ( Indie )
Kingdoms: rise of Empire
Sergey Voyachek
B3
Deep Dream
Mikhail Churbanov
Deep Dream
Mikhail Churbanov
B4
Kingdom Origin
Evgeniy Siroezhkin
Kingdom Origin
Evgeniy Siroezhkin
B5
Across The Moment
Andrei Lomakin
Across The Moment
Andrei Lomakin
B6 Reserved Reserved